Nasza oferta

Kompleksowa obsługa zamówień produkcji detali z tworzyw sztucznych

Od projektu

zmaterializujemy każdy dostarczony przez klienta projekt

przez produkcję

zaplanujemy i zrealizujemy produkcję
optymalizując koszty

po wysyłkę

posortujemy, zapakujemy i wyślemy towar do końcowego odbiorcy

projekty na zamówienie

Od początku naszej działalności w branży tworzyw sztucznych zajmujemy się produkcją na zamówienie, stając się częścią skomplikowanych procesów urealniających czyjeś plany i marzenia biznesowe. Tobie również możemy w tym pomóc. Nasza specjalność to produkcja metodą wtryskową oraz druk 3D, który umożliwia realizację szybkich zamówień oraz krótkich serii produktów.

Oto co zyskujesz decydując się na współpracę z nami:

  • doradztwo w doborze odpowiedniego tworzywa sztucznego
  • przygotowanie prototypu produktu
  • wykonanie formy
  • optymalny pod kątem ekonomicznym proces produkcji
  • opiekę nad całym procesem od zamówienia
    po wysyłkę

konfekcjonowanie

Zapewniamy konfekcjonowanie czyli sortowanie i pakowanie  wytwarzanych przez nas produktów a także tych dostarczonych przez klienta. Oferujemy możliwość personalizacji etykiet, druk logo, znaków towarowych w kolorze lub czerni i bieli.

W zależności od potrzeb sortujemy elementy wg. wagi lub ilości sztuk. Wielkość opakowań dostosowujemy do potrzeb danego zamówienia.

Zlecając nam konfekcjonowanie swoich produktów zyskujesz spokojną głowę. Przejmujemy od Ciebie część Twoich obowiązków, abyś Ty mógł zająć się innymi istotnymi kwestiami prowadzenia swojego przedsiębiorstwa.

produkty własne

Produkcja różnego rodzaju detali z tworzywa sztucznego to nasza specjalność.
Od 30 lat zaopatrujemy lokalne oraz międzynarodowe rynki meblarskie, branże ogrodzeniowe, hydrauliczne i wiele innych oddając naszym klientom produkt niekwestionowanej jakości.

Jako producent gwarantujemy najlepszą cenę oraz realizację każdego zamówienia bez wyjątku, od najmniejszych po cykliczne duże dostawy, w każdym  możliwym kolorze i do każdego zakątka świata.

Produkcja tworzyw sztucznych
na formach powierzonych

Zapewniamy pełną obsługę produkcji na formach powierzonych. Od organizacji transportu przez złożenie maszyn, nadzór nad produkcją oraz stały serwis urządzeń, aż po pakowanie i wysyłkę do końcowego odbiorcy. Każdą formę obejmujemy opłaconym przez nas ubezpieczeniem.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem narzędziowym, powierzchnią a co najważniejsze posiadamy załogę z doświadczeniem, co gwarantuje sukces każdego przedsięwzięcia.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje formy i cała produkcja są w dobrych rękach, skontaktuj się z nami.

Katalog

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych to nasza specjalność. Od lat oferujemy kompleksowe rozwiązania dla różnych branż, takich jak meblarstwo, budownictwo, hydraulika, górnictwo, czy gospodarstwo domowe.

Zapewniamy szeroką gamę produktów dostępnych od ręki oraz produkcję na zamówienie zarówno dużych, jak i krótkich serii, realizowanych na drukarkach 3D najnowszej generacji.

Pragniemy, aby nasza działalność w zakresie produkcji z tworzyw sztucznych odpowiadała na wszelkie potrzeby naszych klientów, dlatego jeśli nie znajdujesz w katalogu tego czego szukasz, skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy rozwiązanie skrojone specjalnie na Twoje potrzeby.